Zenturo paneļi aizsargā skaisto villu Udīnē

Skaisti, izturīgi un droši – Zenturo paneļi no Betafence ir žogs mūsdienu villai Itālijas ziemeļos aizsargājot to no spēcīgā vēja.

Villa Ghilardi ir ekskluzīvs īpašums, kas atrodas Udīnes provincē, Itālijā. Tas ir ļoti oriģināls: nenoteikta arhitektūra ir apvienota ar ūdenstilpnēm, zaļumiem un  pēc pasūtījuma izstrādātas sienas ap villas teritoriju.

Inovatīvs risinājums no Betafence

Sienas tika uzbūvētas izmantojot modernos Betafence Zenturo Super paneļus. Dubultie paneļi bija piepildīti ar dekoratīvo materiālu, kas izceļ produkta dekoratīvās īpašības. Turklāt, Zenturo Super paneļi nodrošina iemītniekiem drošību un aizsargā to privātumu.

“Es izvēlējos Zenturo Super paneļus, jo tie ir skaisti, izteiksmīgi un interesanti,” sacīja villas Ghilardi dizaineris. “Viņus var aizpildīt ar dažādiem materiāliem: oriģinālu vai pārstrādātu. Tas nodrošina iespēju veidot dekoratīvu sienu un sasniegt estētiskās vērtības. Šajā gadījumā es izmantoju mirgojošus akmeņus no vietējām upēm zaļas un pelēkas krāsas toņos.”

Aizsardzība pret spēcīgo vēju

Šis žoga veids nodrošina dabīgu gaisa plūsmu, kas nav iespējama izmantojot regulāru ķieģeļu sienas žogu. Tajā pašā laikā, Zenturo Super paneļi novērš risku no spēcīgajām vēja brāzmām, kas bieži uzpūš Udīnes reģionā un varētu ietekmēt visu struktūru.

Zenturo stabi nodrošina izturību: tie ir gan vienkārši, gan viegli uzstādāmi, gan izturīgi pret atmosfēras apstākļiem. “Salīdzinot ar tradicionālajiem būvniecības risinājumiem, mēs varējām safasēt divus metrus augstu Zenturo Super žogu par to pašu cenu,” sacīja arhitekts. Zenturo Super paneļi garantē perfektu aizsardzību īpašumam un ir ļoti atpazīstami pateicoties to estētiskajai vērtībai.