Villaggio Turistico Lido del Sole 2

Brīvdienu kūrorts

Villaggio Turistico Lido del Sole 2 brīvdienu kūrorts atrodas skaistā priežu mežā Bibione pilsētā. Kūrorta veido zaļu oāzi un atrodas tikai 600 metru attālumā no Jūras, un no tā paveras skats uz lielisku dārzu ar bērnu rotaļu laukumu, grila zonu un lielu peldbaseinu. Kūrorts piedāvā numurus ar balkonu pirmajā stāvā, kā arī divstāvu ēkas ar dārzu un pirmajā stāvā izvietotu balkonu.

Kūrorta vieta ar tik plašiem zaļumiem ir precīzi jāintegrē ar visiem struktūras elementiem. Šo faktoru vienmēr ņem vērā katru gadu, kad tiek plānoti remontdarbi, lai pastāvīgi uzlabotu objekta piedāvājumu.

Šodien tūristu vietām ir jāpievērš liela uzmanība modernizācijai, pārstrukturēšanai un atjaunošanai, lai pienācīgi reaģētu uz to klientu prasībām, kuras arvien vairāk uzstāj uz to kūrortu estētisko vērtību, kur viņi pavada savu laiku. Tas attiecas arī uz žogu, ļaujot kombinēt funkcionalitāti un estētiskās vērtības.

Betafence piedāvā plašu žogu klāstu, kas var efektīvi ierobežot un pārveidot dažādas teritorijas, arī tūristus, vienlaikus saglabājot nepieciešamo drošības līmeni.

Klients, kas izvēlējās Betafence, gribēja, lai žogs būtu balts un ļautu kūrortam izcelties starp konkurentiem un saskaņot visu pārējo objekta struktūru krāsu.

Mēs izmantojām Nylofor 3D tehnoloģiju, vienkāršu un neuzkrītošu žogu, kas ir īpaši efektīvs ikreiz, kad nepieciešama sistēmas stingrība un izturība. To garantē horizontālas rievas 100 x 50 mm izmērā un stieņi 5 mm diametrā. Paneļu augšējā daļa beidzas ar 30 mm augstām smailēm. Tas viss kopā ar žoga noturību, nodrošina augstu drošības līmeni visai sistēmai.

Nylofor 3D ir lielisks risinājums, lai ātri nožogotu teritoriju, pateicoties labi izstrādātām detaļām, kas nodrošina ātru montāžu un augstu kvalitāti.

Betafence ir izturīgs un ilgi kalpo arī piejūras zonā, kur ir liels mitrums un sāls daudzums. Tas ir izgatavots no cinkota tērauda stieņiem un vēlāk pakļauts augsto tehnoloģiju aizsardzības procesiem, kas nodrošina izturību pret jebkādiem laika apstākļiem.

No vienas puses, šāds risinājums, kas tika izvēlēts, lai aizstātu iepriekšējo žogu, palīdzēja apmierināt estētiskās vajadzības, kas saistītas ar arhitektūras un ainavas integrāciju, un no otras puses – tas nodrošina efektīvu aizsardzības sistēmu, lai aizsargātu kūrortu no pārkāpējiem.

Tehniskā specifikācija”

Pasūtījuma apjoms: 170 m

Produkta tips: Nylofor 3D

Augstums: 153 cm