Uzzīmējiet savu žogu izmantojot Betafence aplikāciju

Mūsu žogu aplikācija palīdzēs Jums izveidot savu projektu

Betafence izlaidusi jaunu aplikācijas versiju, lai palīdzētu Jums izveidot savu nožogojuma projektu, piemēram, kā īstam arhitektam. Tikai dažos soļos var izveidot noformētu Jūsu projekta attēlu, vizualizējot nākotnes paneļus, margu sistēmas vai tīklus, kas uzstādīti ap Jūsu māju, ēku, dārzu…

Kā tas iespējams?

Apmeklējiet mūsu saite šeit vai lejup lādējiet lietotni Google Play veikalā. Izmantojot savu klēpjdatoru vai planšetdatoru (nav pieejams mobila telefonā) un izveidojiet satriecošu rezultātu. Mēs esam pārliecināti, ka Jūs jutīsieties ļoti ērti izmantojot šo programmu. Tā ir vienkārša, īsa un palīdzēs Jums efektīvi nokonfigurēt.

Augšupielādējiet (lietojumprogrammā) mājas vai dārza attēlu un sāciet darbu. Neuztraucieties, ja Jums nav laba attēla. Jūs varat izvēlēties noklusējuma attēlu no mūsu bibliotēkas.

Tad sistēma lūgs Jums izvēlēties produktu, kuru vēlaties uzstādīt. Jūs varat konfigurēt vēlamo garumu un augstumu. Apskatiet ar dažādām iespējām un iegūstiet vispiemērotāko risinājumu.

Jūs žogs tiks izveidots augšupielādētajā (vai izvēlētajā no attēlu bibliotēkas) attēlā; Jums jānovieto produkts vai produkti uz paredzētās vietas un iespējams jāpielāgo mērogošana.

Jūs varat pievienot neierobežotu skaitu produktu. Jūs varat izvēlēties uzstādīt žogu un vārtus vai divus dažādus žogus. Iespējas ir bezgalīgas. Jūs esat dizaineris.

Augsti novērtēs patiesie speciālisti. Šos rīks ir neizbēgams visiem tiem, kam pirms to uzstādīšanas ir jāprasa atļaujas, jo viņi var sniegt vizuālu priekšstatu par gala rezultātu.

Betafence žogu konfigurators izvēlēsies žogu ar Betafence aplikācijas palīdzību un uzstādīs uz Jūsu attēla.

Apmierināti ar rezultātu? Lieliski! Tagad to var saglabāt. Piešķiriet savam projektam nosaukumu un caur e-pastu nosūtiet savam vietējam tirgotājam un ātri iegūstiet žoga izmaksas vai arī dalieties ar savu projektu sociālajos medijos, piemēram, Facebook, Pinterest, Google+ un citiem. Vai esat krituši azartā? Izmēģiniet arī citus produktus no mūsu bibliotēkas. Jūs varat izveidot tik daudz projektu, cik vien vēlaties, tam nav ierobežojuma!

Jūsu žogs ir uzstādīts ar Betafence konfiguratoru

Gatavi izveidot savu projektu?

Spiediet šeit

Ja Jums nepieciešama palīdzība, izmantojiet mūsu rīku, nevilcinieties sazināties ar mums aizpildot mūsu saziņas formu. Mūsu speciālisti ir, lai Jums palīdzētu. Sazinieties ar mums.

Mēs arī vēlētos uzzināt, ko Jūs domājat par šo aplikāciju. Nosūtiet mums savas atsauksmes un palīdziet mums uzlabot šo rīku.