Sabiedriskās drošības nodrošināšana

Pateicoties savam stiprumam un izturībai, Barofor paneļi nodrošina perfektu valsts iestāžu un ražošanas vietu drošību. Sistēma tagad ir pieejama arī tiešaites cenrādī.

Barofor produkti jau sen ir novērtēti arhitektu vidū, kuri labprāt izmanto tos pilsētas telpā. Publiskie biroji, skolas un parki ir visbiežāk nožogotie objekti ar šo paneļa veidu. Tos izmanto aizsardzības nodrošināšanai arō ražošanas objektiem, kā arī citos objektos, piemēram, ostās.

Barofor paneļi savu popularitāti iegūst galvenokārt ar augstu stingrību un savu izturību pret mainīgajiem laika apstākļiem. Šīs īpašības nodrošina produkta ilgu lietošanu un drošību cilvēkiem un ēkām. Tier izskatās ļoti pievilcīgi pateicoties to dimantu formas vai pusapļa formas galotnēm.

Interesanti Barofor projekti

Kā mēs jau minējām, Barofor paneļi tiek izmantoti galvenokārt, lai aizsargātu publiskās telpas un pieblīvētas teritorijas. Piemērs šādam projektam ir āra baseins Gēteborgā (Zviedrija). Vienkārša un eleganta dizaina paneļi skaisti saplūst ar apkārtējo publisko vidi.

Polijas Brwinowo pilsētā arhitekti izmantoja Barofor, lai aizsargātu bērnu rotaļlaukumu. Šajā gadījumā tika izmantoti paneļi ar noapaļotām galotnēm, lai novērstu savainošanās risku, kad bērni krīt uz žoga.

Barofor ir atbildīgs par bērnu drošību vienā no Saūda Arābijas pilsētu skolām. Objekts tika iežogots ar augstu žogu, kas beidzas ar dimanta formas galiem, lai novērstu nepiederošu personu iekļūšanu teritorijā.

Citādāk ir uz vācu Rīgenas salas, te Barofor paneļi aizsargā vēl lielāku platību: gigantisko jūras ostu Sassanitz. 250 m garais žogs uzstādīts pasažieru reģistrēšanās zonā un palīdz kontrolēt pasažieru satiksmi.