Publifor žogu sistēma aizsargās La Spezia stadionu

Jaunie paneļi palīdzēs regulēt fanu satiksmi spēļu laikā.

Spezia Calcio komandas futbola stadionu nodrošinās ar jaunu uz moduļiem balstītu žogu no Betafence Publifor saimes.

Spezia ir futbola komanda, kas spēlē otrajā Itālijas futbila līgā. Tās Alberto Picco stadions tika celts 1919. gadā un ir vairākas reizes modernizēts kopš tā uzcelšanas brīža, lai sasniegtu prasības, kas saistītas ar publikas aizsardzību. 2007. gadā visas ieejas tika aprīkotas ar turniketu un tika uzcelts žogs, lai radītu drošības zonas.

Lai ieviestu visas vajadzīgās izmaiņas, kas iekļauj sevī arī ieejas vārtu paplašināšanu, traujēja ēka, kas atradās pie paša stadiona. Pilsētas iestādes nolēma ēku nojaukt un šī gada janvārī tika sākti darbi. Papildus tam, arhitekti nolēma dubultot turniketu skaitu, pārvietot biļešu kases un izbūvēt liftu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Jauns nožogojums

Kā daļa no darbiem, kas veikta ap stadionu, tiks uzstādīts jauns žogs skatītāju plūsmas kontrolei un cilvēku komforta palielināšanai. Te tiks izmantos inovatīvā, uz moduļu bāzes veidotā Publifor sistēma no Betafence.

Šis inovatīvais un ļoti izturīgais žogs jau tiek izmantots, lai aizsargātu minēto nojaukšanas teritoriju un tiks izmantots, lai kontrolētu cilvēku plūsmu. Tas ļaus skatītājiem ērti nokļūt savās vietās pirms spēles sākuma un pēc tam ātri to atstāt.

Pasūtījumā ir 200 metrus garš žogs un 9 izturīgi vārti, kas savienojami ar Publifor sistēmu.