Publifor sistēma jaunos risinājumos

Aizsargājot stadionus un dzelzceļa stacijas

Ne tikai stadioni, bet tagad arī dzelzceļa stacijas ir aizsargātas ar inovatīvo Publifor sistēmu. Tā tagad ir pieejama jaunā, caurspīdīgā versijā.

Uz moduļiembalstītā Publifor sistēma tika izstrādāta Betafencei sadarbojoties ar CONI, Itālijas Olimpisko komiteju. Organizācija gribēja risinājumu, kas atbilstu stingrām prasībām, kas saistītas ar spēlētāju un skatītāju līdzvērtīgu drošību.

Sistēmu, kas tiek izmantota jau vairākus gadus, raksturo ļoti liela izturība, stingrība, izturība pret laika apstākļiem un mehāniskiem bojājumiem. Viens modulis sastāv no žoga paneļa (parasti Nylofor 2D, 2D Super vai Securifor), kas piestiprināts pie metāla pamatnes, kas piepildīta ar betonu. Šādu konstrukciju ir praktiski neiespējami apgāzt.

Caurspīdīgais Publifor dzelzceļa stacijās

Mūsu dizains izrādījās lielisks risinājums dzelzceļa stacijām. Publifor ne tikai palielina pasažieru drošību, bet arī atvieglo biļešu pārbaudi.

Sistēma tika izmantota lielākajā Itālijas dzelzceļa stacijā, ko sauc Roma Termini, kas ir daļa no pieaugošās drošības jubilejas gadā. Konkrēti stacijas mērķim, tērauda panelis tika aizstāts ar polikarbonāta paneli. Materiāls ir ļoti izturīgs pret triecieniem un papildus piedāvā lielisku redzamību, atvieglojot un uzlabojot darbu apsargiem un policijai.