Pagaidu žogs celtniecības drošībai

Uzticams, izturīgs un ļoti viegli uzstādāms – pagaidu žogs ir ideāls veids, lai nodrošinātu jebkādu būvniecības vai renovācijas darbu vietu.

Pagaidu žogs tika izgudrots, lai viegli veiktu būvniecības un renovācijas darbus. Tas paredz drošību iežogotajā vietā un novērš negadījumus, kuros iesaistīti garāmgājēji.

Pateicoties savām īpašībām, šāda veida žogs ir ideāls iezīmējot ceļu būvniecības darbus, nodrošinot masu izklaides pasākumus (ielu sporta pasākumi vai koncerti), un ceļu satiksmi (piemēram, pie negadījuma vietām).

Labākā paneļu kvalitāte

Pagaidu žogs izceļas ar lielisku kvalitāti. Neskatoties uz savu portatīvo raksturu, šāda veida nožogojums ir ļoti izturīgs gan pret atmosfēras apstākļiem un mehāniskajiem bojājumiem, gan viegli uzstādāms būvniecības vai remontdarbu laikā.

Pateicoties izturīgajam rāmim no metinātiem profiliem un cinkošanas tehnoloģijai, pagaidu žogs kalpo ilgu mūžu. Tas ir iemesls, kāpēc pagaidu žogs tiek izmantots, lai izpildītu šādas sarežģītas ieguldījumus, piemēram, sporta zāles būvniecība Glivicē vai drošību vienā no Horvātijas ostām.

Vairākkārtējas lietošanas žogi

Ekstrēma vienkāršība un ātra montāža un demontāža raksturo labāko pagaidu žogu. Pateicoties tam paneļus un tīklus var ātri salocīt un pārvest uz citu būvlaukumu pēc tam kad darbi pabeigti.

Tādējādi ieguldījums pagaidu žogā garantē daudzgadīgu peļņu, jo to var izmantot vairākas reizes. Pēc iegādes jūs varat izmantot to turpmākajiem būvdarbiem, renovācijām vai masu pasākumiem.