Metinātais tīkls ruļļos: alternatīva paneļiem

Vai Jūs meklējat perfektu žogu savai mājai, bet jūs nevēlaties ieguldīt paneļos? Padomājiet par sistēmas iegādi, ko veido metināts tīkls.

Žogu acojums ir ietverts ne tikai pītajos modeļos, bet arī virknē metināto produktu. Tie atšķiras no tautā populārajām versijām ar ražošanas tehniku: tērauda stiepļu pīšanas vietā, ražotāji pievieno tās metinot. Efekts ir daudz spēcīgāks un produkts pievilcīgāks. Viens no piemēriem ir Pantanet tīkli no Betafence: Essential un Family.

Augsta kvalitāte par zemāku cenu

Žogs, kas ir izgatavots no metināta tīkla ir laba alternatīva paneļiem, jo tam ir līdzīgas vērtības, kuras var iegādāties par ievērojami zemāku cenu. Vēl viens svarīgs punkts ir tas, ka viņa izskats ir ļoti līdzīgs paneļiem.

Metinātā tīkla acojums ir ļoti izturīgs pateicoties izmantotajai tehnoloģijai cinkojot stieples un pārklājot tās ar PVC. Attiecībā uz Betafence, to izturība tiek apstiprināta ar ilgtermiņa garantiju: 10 gadi Pantanet Essential un 20 gadi Pantanet Family modeļiem.

Viegla uzstādīšana – augsta pielietojamība

Žogi izgatavoti no metināta tīkla ir viegli montējami un viss process ir ātrs un bez sarežģījumiem. Tādējādi, jebkurš pašdarbnieks var ar to rīkoties pastāvīgi bez nepieciešamības saukt speciālistus. Viss, kas jums jādara, ir jāseko norādījumiem, kas pieejami betafence.lv.

Pateicoties tam metināto tīklu var izmantot praktiski jebkurā privātajā īpašumā. Tīkls garantēs Jums drošības sajūtu, komfortu un augstu estētisko vērtību, un izcels Jūsu mājas dārza skaistumu.