Horizen iegūst popularitāti

Poļi jau ir iemīlējuši Horizontālos vārtus un paneļus

Mūsu inovatīvā sistēma izbauda neticami lielu klientu interesi pateicoties tās pievilcīgajam izskatam un plašajām izmantošanas iespējām. Irt vairākas pielietošanas iespējas, kas paredzētas vienģimeņu mājām.

Horizen žogu sistēmu, ko mēs izstādījām tirgū 2015. gada rudenī, bieži izvēlas cilvēki, kas cenšas aizsargāt savu īpašumu un tajā pat laikā vēlas elegantu izskatu un oriģinalitāti. Svarīgs ir arī moments, ka Horizen paneļus un vārtus var kombinēt ar citām žogu sistēmām, nodrošinot klientam papildus dizaina iespējas. Apskatīsim vairākus interesantus risinājumus.

Pilna Horizen žogu sistēma

Viennozīmīgi visbiežāk izvēlētais variants ir pilna Horizen žogu sistēma. Tā ieskauj īpašumu ar viendabīgu žogu, kas izskatās vienāds visā tā garumā. Turklāt, tas nodrošina īpašniekiem augstu privātuma līmeni, pateicoties paneļu un vārtu augstumam un to necaurredzamībai.

Šis risinājums ir izvēlēts vienģimeņu mājām Katovicē un Rajskos, Polijā.

Horizen ar pamatiem

Tradicionāli Horizen paneļi un vārti tiek uzstādīti uz īpašiem stabiem, kas iestirpināti pa taisno zemē, tomēr ir iespējas izveidot pamatus zem paneļiem un uzmūrēt stabus. Tas uzlabo oriģinālo izskatu, tajā pašā laikā nodrošinot drošību un privātumu.

Šādus kombināciju ar betona pamatiem zem Horizen paneļiem ir izvēlējušies klienti no Helmekas, Modlnikas un Gilovices.

Horizen kopā ar citām sistēmām

Interesanta iespēja ir apvienot vairākas žogu sistēmas. Šādu variantu izmantojuši klienti privātmājai Modlnicā, aprīkojot perimetru ar Nylofor 3D paneļiem, bet ieejas un vārtus ar Horizen sistēmas produktiem.

Privātmājas īpašnieki Aušvicē nolēma izmantot Zenturo gabionu sienas, lai izveidotu žoga stūrus. Pārējās daļas ir izgatavotas no Horizen paneļiem.