F-Lox un Zenturo – stabi īpašiem uzdevumiem

Dažiem no žogu veidiem ir nepieciešami īpaši stabi, kas atvieglo to uzstādīšanu. Mēs vēlamies iepazīstināt ar diviem no tiem: F-Lox Super, kas paredzēts Screeno Wave pildījumiem un Zenturo izstrādāti gabionu sienām.

Speciāli izgatavoti žogu stabi ir praktiski jebkurā Betafence žogu sistēmā. Daudzos gadījumos atšķirības starp tiem ir nenozīmīgas un galvenokārt koncentrējas uz izmaiņām izskatā, lai atbilstu paneļa vai tīkla formai. Diviem stabu veidiem ir citādākas atšķirības: F-Lox Super un Zenturo.

F-Lox Super stabi

Šie jaunā veida stabi ir paredzēti Nylofor 2D un 2D Super paneļiem, jo tie ir piemēroti Screeno Wave pildījumiem. Lentas ir izveidotas no polipropilēna un var tikt austas horizontāli caur paneļa acīm un tādējādi nodrošinot neparastu apdari un paaugstinot privātuma līmeni.

F-Lox Super stabiem (profilu izmērs: 120 x 40 mm) ir raksturīga papildus sloksne, kas ļaus uzstādīt Screeno Wave pildījumu. Ir vērts uzsvērt, ka stabs ir stingrs un izturīgs pret spēcīgām vēja brāzmām.

Zenturo stabi

Kā liecina nosaukums, Zenturo stabi tika izstrādāti, lai vieglāk uzstādītu gabionu sienas. Šim produktam ir raksturīgs, ka tas tiek izmantots diviem paneļiem un pildījumam (piemēram, ar akmeņiem), un tam nepieciešams stiprins un stabils atbalsts.

To paredz Zenturo stabu šķērsgriezuma izmērs 120 x 40 mm. To lielākā priekšrocība ir stabilitāte, pateicoties kurai tas spēj izturēt vēja brāzmas līdz 120 km/h. Tie nāk ar papildus aksesuāriem, ieskaitot balstus, kas aizsargā paneļus no lieces pēc tam, kad tie ir piepildīti ar pildījuma materiālu.

Pateicoties F-Lox Super un Zenturo stabiem, specifisku Betafence produktu uzstādīšana kļūst vienkārša un ātra.