CreaZen: Piegādāts klientiem

Lai gan, mūsu CreaZen paneļi un vārti tika izlaisti tikai dažas nedēļas atpakaļ, tie jau izgrezno un aizsargā trīs īpašumus Eiropā.

No to izlaišanas brīža, CreaZen sistēma ir radījusi kņadu klientu vidū. Pirmā lieta, kas to izceļ ir tā oriģinālais un novatoriskais dizains. Stieņu raksturīgais novietojums ir saistīts ar zariem, kas padara to tuvāku dabai un nodrošina elegantu vienkāršību.

Arī drošības jautājums ir ļoti svarīgs. Kā jebkurš Betafence produkts, CreaZen nodrošina augsta līmeņa drošību un izturību daudzus gadus uz priekšu. Svarīga priekšrocība ir tā vieglā un ātrā uzstādīšana, kā arī iespēja savienot paneļus jebkurā leņķī.

CreaZen projekti Eiropā

Mūsu jauno sistēmu jau lieto trīs lietotāji Eiropā. Viens ir Polijā un divi Francijā. Pirmā uzstādīšana tika veikta Feyzin komūnā netālu no Lionas pilsētas. Teritorijas īpašnieks nolēma izmantot CreaZen paneļus, jo tie saskan ar viņa mājas projektu: inovatīvi izstrādāts, bet klasisks. Žoga vieglā montāža bija svarīgs aspkets, jo klients to veica pats saviem spēkiem.

Nedaudz atšķirīgu CreaZen sistēmas pielietojumu izvēlējās kāds klients Francijas ziemeļu daļā. Viņš vēlējās dekoratīvu ieeju dārzā, kas piesaistītu apmeklētājus ar savu skaistumu un tajā pašā laikā nodrošinās viņa 4 gadus vecās meitas drošību. Viņš izvēlējās ar CreaZen vārtiem nodalīt dārzu no piebraucamā ceļa mājas priekšā.

Ar pilnu CreaZen sistēmu ir aizsargāts īpašums Krakovā, kur tika uzcelta biroju ēka. Ēkas īpašnieks vēlējās apvienot novatorisko formu ar interesantu arhitektūras elementu. Galu galā, klients izvēlējās CreaZen paneļus un vārtus. Tas liek biroja ēkai izcelties starp apkārt esošajām celtnēm.