CreaZen aizsargā VBS mītni

Itālijas būvizstrādājumu un instrumentu izplatītājs izvēlējies Betafence CreaZen žoga paneļus, lai aizsargātu savu noliktavu, kas atrodas Salerno. Žogā ietilpst arī Robusta ieejas un vārti.

VBS ir Itālijas uzņēmums, kas bāzējas Salerno pilsētā. Šeit tas izmanto noliktavu un teritoriju ar kopējo platību 12 000 kvadrātmetri, kur izplatītājs uztur produktus, ko tas piedāvā. Uzņēmums piegādā materiālus metāla ražošanas nozarei, celtniecības un instrumentu industrijām, dārzkopībai un lauksaimniecībai.

VBS izvēlas tikai jaunākos risinājumus, tāpēc nolēma aizstāt veco un padilušo žogu, kas vairs neatbilda nekādiem estētiskajiem un aizsardzības standartiem. Veco tīklu nomainīja Betafence CreaZen paneļi.

Inovatīvs mietu žogs

Paneļus, kas tirgū tika izlaisti pirms pāris mēnešiem, raksturo ļoti unikāls izskats. To profili ir novietoti vertikāli, bet asimetriski. Iegūtais rezultāts apvieno krūmu zaru izskatu un padara žogu tuvāku dabas motīviem. Tā oriģinālais izskats apvienots ar augstu aizsardzības līmeni, kā arī pretestību mainīgajiem laika apstākļiem.

Kopumā šajā teritorijā ap Salerno noliktavu, tika uzstādīti 66 CreaZen paneļi. Žogu papildināja divas Robusta modeļa ieejas un divi Robusta konsoļu bīdāmie vārti: vieni ar motorizāciju un otri ar iespēju to uzstādīt. Visi elementi veido vienotu un elegantu žogu, kas perfekti atbilst VBS arhitektūrai.