Betafence Publifor HVM

Jauna mobilā un sertificētā barjera, kas ir ļoti izturīga pret sadursmēm ar transportlīdzekļiem.

Pēdējo gadu notikumi pierādīja, kā ceļi, laukumi un citas sabiedriskas vietas var kļūt neizsargātas pret uzbrucējiem, kuri izmanto regulārus transportlīdzekļus, lai mērķtiecīgi brauktu virsū gājējiem uz ielas. Prioritāte ir kļūt par efektīvu risinājumu izstrādātāju, kas nodrošina fizisku drošību tādām atklātām vietām kā pilsētas centri, lidostas, dzelzceļa stacijas, valdības ēkas vai vietas, kuras izmanto demonstrācijām, pasākumiem, vietējiem un starptautiskajiem samitiem.

Betafence ir pasaules līderis drošības sistēmu un žogu ražošanā, kuru mērķis ir nodrošināt kritiskās infrastruktūras drošību un īpaši aizsargājamām vietām.

Betafence jaunievedums, starp jau pārbaudītajiem un sertificētajiem risinājumiem paredzētiem aizsardzībai pret transportlīdzekļu uzbrukumiem, ir jaunais Publifor HVM. Publifor HVM ir barjera, kas izgatavota no neatkarīgiem moduļiem, kas aprīkoti ar izturīgu betona pamatni, kas pārklāta ar tērauda plāksni un savienoti, izmantojot novatorisku montāžas sistēmu.

Izstrādāts, lai aizsargātu vietas un cilvēkus, kuri ir īpaši apdraudēti un kontrolēt pūli, Publifor HVM ir veiksmīgi pabeigusi ārkārtīgi stingrus sadursmju testus, kas apliecināja tās unikālo izturību, kad tai uztriecas automašīna. Sistēma atbilst IWA14-1 2013 standarta prasībām (regula, kurā noteiktas visas galvenās prasības un drošības barjeru sadursmju pretestība). Publifor HVM tika kvalificēts kā V/7200 {N2A}/64/90:3.5 (15 moduļiem).

Neredzēta un novatoriska tehniskā detaļa ir montāžas sistēma, kas izmanto stingras tērauda skrūves, kas efektīvi bloķē atsevišķus elementus, no kuriem ir veidota barjera; elementi ir pārklāti ar 8 mm biezu gumijas pārklājumu (no apakšas saskarei ar virsmu) un var izveidot papildus berzi, vienlaikus palielinot spēju apturēt uzbrucēja automašīnu. Unikālā montāžas sistēma un tās augstā elastības pakāpe ļauj montēt elementus leņķī, gar līkumā esošajām līnijām un virsmām ar ievērojamām līmeņa atšķirībām.

Sistēmas robustums un tā īpašā struktūra padara barjeru triecienu amortizējošu un tādējādi samazinot saistītos riskus. Moduļi paliek savienoti nodrošinot augstu drošības līmeni gan personām, gan vietām.

Katram modulim, kuram ir plakana virsma montāžas pusē, un izvirzījums uz nostiprinātās puses, var būt aprīkots ar stingru tērauda paneli, piemēram Nylofor 2D vai Securifor 4D, vai caurspīdīgu polikarbonāta paneli, atkarībā no drošības prasībām un aizsargājamās teritorijas.

Moduļus var viegli pārvietot un uzstādīt, izmantojot regulāru pacēlāju: Jums ir nepieciešama tikai 1 stunda, lai sasniegtu 25 metrus garu barjeru. Teritorijas aizsardzība un tās noņemšana nekad nav bijusi tik ātra un vienkārša.