Betafence prezentē Stonewall gabionus

Aizpildīta barjera, lai pasargātu Jūs no ārējiem trokšņiem

Dārzs bieži vien ir vieta, kur rast mieru un atpūsties, tomēr tas ne vienmēr ir iespējams. Apkārt skraidoši suņi, pārāk aktīvi kaimiņi ar zāles pļāvējiem vai augstspiediena mazgātājiem un tīrītājiem, satiksmes troknis… Betafence ir Jums atradusi efektīvu risinājumu: akmens sienas gabioni ir eleganta barjera ar pildījumu, ko var izmantot kā individuālu torkšņu slāpēšanas risinājumu.

Zinātniskā pētniecība

Gentes universitāte nesen ir sākusi pētījumus sadarbībā ar Betafence par Stonewall gabionu trokšņu slāpējošajām īpašībām. Pētījumi liecina, ka Betafence Stonewall gaionu risinājums ir ideāls trokšņu slāpētājs gan mājā, gan dārzā.

Testi, ko veica pie 160 cm augstas un 30 cm biezas barjeras, piepildītas ar 60/100 mm vulkānisko akmeni, parādīja, ka Stonewall gabioni samazina trokšņu līmeni par aptuveni 4,5 dB (A).

Ieteikumi

Lai viegli samazinātu apkārtējo troksni izmantojot Betafence Stonewall risinājumu, iesakām:

  • uzstādīt pildīto barjeru iespējami tuvu trokšņu avotam,
  • aizpildīet barjeru ar porainu akmeni, piemēram, vulkānisko akmeni ar iespējami mazāko izmēru,
  • 200 cm augsta pildīta siena nodrošina augstāku trokšņu samazināšanas efektu,
  • ja izvēlaties mazāku biezumu, trokšņu samazināšanas efekts būs proprocionāli mazāks,
  • lai sasniegtu optimālu trokšņu slāpēšanas līmeni, piepildītas barjeras gareniskajai virsmai jabūt novietotai 160 grādu leņķī pret trokšņu uztvērēju.

Citas priekšrocības

Papildus trokšņu slāpēšanai īpašumā, Betafence Stonewall sniedz arī citas priekšrocības. Katra ģimene meklē estētisku un unikālu žogu savam īpašumam un to atradīs šajā oriģinālajā Betafence žogu sistēmā.

Betafence piedāvā interesantu dizainu apvienojumā ar ātru un ērtu uzstādīšanu. Galvenais Stonewall gabionu elements ir viens vienots stabs, kas padara uzstādīšanu vieglu un ātru. Kad barjera ir piepildīta, kvadrātveida stabs (60 x 60 mm) ir pilnībā neredzams. Standarta  metinātie paneļi (ilgnoturīgs Zincalu® pārklājums, 2000mm plats, 1600 līdz 2000 mm augsts) ir uzstādīti uz stabiem ar universāliem stiprinājumiem, kas Jums ļauj izvēlēties barjeras biezumu (200, 250 vai 300 mm)

Izturība ir vēlviena svarīga priekšrocība. Ar barjeras augstumu 203 cm, jaunais Betafence stabs var pretoties līdz pat 165 km/h lielam vēja ātrumam.

Papildus privātīpašumam, elastīgā un masīvā Stonewall gabionu sistēma lieliski izskatīsies sabiedriskajās vietās, piemēram, rotaļu laukumos un pilsētu parkos.