Vienkārš vai dekorēts žogs?

 

Vienkārš vai dekorēts? Jums būs vieglāk izvēlēties savu žogu, kad sapratīsiet, ka žogs ir Jūsu mājas un visa Jūsu īpašuma nobeigums.

Inovatīvs dekoratīvais stils: Decofor

Vai vēlaties izcelt sava īpašuma klasisko arhitektūras stilu, bet tā nav Rokfelleru stila dzīvesvieta? Izvēlieties iespaidīgo Decofor paneļu sistēmu, kas ir lieliska alternatīva kaltajiem žogiem.

“Decofor” kļūs par Jūsu īpašuma īpašo detaļu, kas to izcels. Tā stils atgādina kaltos žogus, bet tajā pašā laikā tas ir diezgan viegls, pateicoties tā struktūrai.

Jūs varat izvēlēties starp diviem paneļu veidiem: Arco, kas Jūs nodrošinās ar arkām un Recto, kas nodrošina horizontālas līnijas žogu.

Veidojiet savu žogu ar Zenturo

Zenturo ir kas vairāk par žogu. Tas ir instruments, lai izveidotu savu stilu piedāvājot gandrīz neierobežotas priekšrocības. Viena no tām ir stilīgā īpašuma aizsardzīa.

Dažādu atveru kombinācija ar dubultām pārmaiņus metinātām horizontālām stieplēm nodrošina lielisku rezultātu – dizainisku un unikālu izskatu. Papildus, tam ir metāliska antracīta krāsa.

Lai izveidotu rūpnieciska stila žogu, Jūs varat aizpildīt Zenturo paneļus ar plastmasas pikseļiem un sakārtot tos jebkurā grafiskā ornamentā.

CreaZen: dabiskums

Jūs varat izcelt sava īpašuma inovatīvo izskatu izvēloties CreaZen palisādes sistēmas žogu: klasiku, bet pilnīgi jaunā formā. Pretēji tradicionālām palisādēm, tas nav garlaicīgs. Tas izceļas ar savu dizainu, kas iedvesmojies no dabas, kur vertikālie profili krustojas, veidojot asociācijas ar dabas ainavām.

Mūžīgā klasika? Vienkārši izvēlieties Bekafor Classic

Varbūt Jūs izvēlēsities universālu risinājumu? Izvēlaties Bekafor Classic. Kas padara to ideālu, lai aizsargātu jebkuru īpašumu, neatkarīgi no arhitektūras stila? Pateicoties tā vienkāršajai struktūrai, Bekafor Classic viengli iederēsies Jūsu dārzā un izcels mājas skaistumu un stilu. Sistēma ir, kas daudz vairāk nekā vienkārši fons. Tam ir lieliski raksturlielumi, kas nodrošinās Jums un Jūsu ģimenei drošības sajūtu.