Tērauds labāks par koku

Koka žogi var būt pievilcīgi, bet tikai tērauda žogs nodrošina visu, ko Jūs sagaidat no mājas drošības produktiem: ilgstošu drošību un izturību.

Kokam ir visgarākā vēsture kā nožogojumu materiālam. Tā ir viegli pieejama, bieži vien pieņemamā cenā un ļoti patīkama acīm. Daudz tuvāks dabai kā tērauds un betons, koks izskatās videi draudzīgāks un vieglāks. Parasti saka, ka tam ir dvēsele.

Tērauda žoga priekšrocības

Pie tā arī beidzas visas koksnes priekšrocības. Runājot par izturību un drošību, citi materiāli, piemēram, tērauds ir daudz efektīvāki.

Tērauda paneļi un tīkli ir izturīgāki nekā koksne un arī izturīgāki pret apkārtējās vides faktoriem. Konkrēti, izvēloties modeļus, kas pārklāti ar pretkorozijas pārklājumu (kas ir Betafence standarts). Tie novērsīs žoga bojāšanos intensīva lietus un temperatūru svārstību laikā.

Ir vērts atzīmēt, ka tērauda žogiem nav nepieciešama bieža uzturēšana. Aizsargāti tērauda paneļi Jums kalpos daudzus gadus uz priekšu. Koksnei savukārt, regulāri jābūt gruntētai un krāsotai, lai saglabātos tās īpašības un garantētu tās izturību.

Metāla žogi ir drošāki, jo tos ir grūtāk sabojāt un tie nodrošina lielākus drošības pasākumus. Šādi pasākumi var būt asas malas, kas novērš iebrucēja pārkāpšanu pāri žogam.

Koka un tērauda kombinācija

Ir risinājumi, kas apvieno tērauda izturību ar koka pievilcību. Aizsegi. Sistēma, kas balstīta uz metāla žogu paneļiem, kas nodrošina izturību un drošību. Tādi paneļi tiek aizpildīti ar koka dēļiem, kas padara žogu dabisku.

Aizsegi uzlabo ārējo izskatu un privātumu. Jums tie jāizmanto pa visu žogu, lai iegūtu pilnīgu necaurredzamību un atdalītu savu īpašumu no ziņkārīgiem garāmgājējiem un kaimiņiem.

Tātad, ja esat koka netuziasts, mūsu kombinācija no tērauda paneļiem ar koka aizsegiem būs ideāls risinājums tieši Jums.