Salīdzinam gabionu sienas: Zenturo un PetraZen

Kas ir atšķirīgsun kas tām ir kopīgs? Kādu modeli izvēlēties, lai gūtu maksimālu apmierinātību ar savu žogu? Šeit būs nozīmīgākās Betafence gabionu sienu īpašības.

Gabionu sienas, kuras mēs piedāvājam jau kādu laiku, pakāpeniski kļūst arvien populārākas. To galvenā priekšrocība ir tā, ka tās izskatās ļoti oriģināli, ko papildina drošības un privātuma sajūta.

Šogad mēs pievienojām juanu modeli esošajam Zenturo gabionu sienas modelim, ko nosaucām par PetraZen. Šis risinājums ir balstīts uz līdzīga principa, bet tajā ir piedāvātas jaunas iespējas, kuras iepriekšējais modelis nepiedāvāja.

Līdzīgās īpašības

Sāksim ar līdzībām, kas piemīt abiem modeļiem. Abas gabionu sienas ir izgatavotas no diviem paneļiem, kas piestiprināti pie speciāliem stabiem. Zenturo sienas tiek piestiprinātas Zenturo stabiem, bet PetraZen pamatā ir Nylofor F paneļi. Tā nav nejaušība, jo abi modeļi ir līdzīgi un ļauj izmantot plašu klāstu ar pildījumu.

Attiecībā uz pildījumu, abus modeļus var aizpildīt ar gandrīz jebkuru materiālu. Lai gan oļi ir vispopulārākais variants, Jūs varat droši izmantot gan stiklu, gan koku vai mizu. Vissvarīgākais ir tas, ka aizpildot paneļus, Jums nav jaaizstāj materiāli, ja vien Jūs nevēlaties izmaniīt skatu izmainot pildījumu.

Gan Zenturo gan PetraZen gabionu sienu var izmantot dažādos veidos. Gabionu sienas ideāli darbojas ka galvenaiz nožogojuma elements tāpat kā paneļi, kā stūri un starpsienas Jūsu dārzā, lai atdalītu komposta vietu vai grila nojumi.

Ir jāuzsver arī gabionu sienas skaņu izolējošās īpašības. Izmantojot gabionu sienas visam žogam, Jūsu īpašums būs daudz klusāka vieta pat ja tas būs uz intensīvas satiksmes ielas.

PetraZen inovācijas

Izstrādājot PetraZen sienas, mēs vēlējāmies palielināt iespējas tā apvienošanai un savienošanai. Tādēl vissvarīgākais jauninājums ir spēja savienot spārnus jebkurā leņķī, nevis tikai 90 grādos vai 180 grādos.

Tā rezultātā iežogojuma līnija var būt daudz sarežģītāka un pielāgoties Jūsu reljefam. Abi gabionu sienu modeļi ir piemēroti tiem, kuri novērtē oriģinalitāti un novatorisku izskatu, tāpēc ļaujiet savām vēlmēm noteikt produkta izvēlli.