Pirkt no izplatītāja vai no veikala?

Vai jūs plānojat iegādāties jaunu žogu? Vai varbūt Jums ir nepieciešamas dažas detaļas, lai papildinātu jau esošo? Uzziniet kāpēc labākais risinājums ir pasūtīt produktu tieši no izplatītāja.

Daudzi klienti uzķeras uz zemāku cenu, ko piedāvā lielie veikali. Protams ekonomiskā vērtība ir svarīga jebkuram pirkumam, bet nauda, ko ieguldīsiet tagad atmaksāsies nākotnē.

Augstākā kvalitāte

Augstāka cena nav bez pamata. Tā ir saistīta ar lielisku apdari un augstas kvalitātes materiālu izmantošanu. Kad Jūs pasūtat izstrādājumu pa tiešo no kāda atpazīstama uzņēmuma, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu saņemtais žogs kalpos Jums daudzus gadus uz priekšu.

Paneļi, sieti un vārti, kas nav pieejami lielajos veikalos ir daudz izturīgāki, jo tie ir izgatavoti no biezākām stieplēm, ir optimāla izmēra spraugām un ir nodrošināti ar papildus pārklājuma slāņiem. Pēc noklusējuma Betafence izmanto cinkotu tēraudu savu produktu ražošanai. Pēc tam vairums no tiem ir ar pulvera pārklāšanas metodi pārklāts ar poliesteru vai PVC.

Šī ražošanas metode ražošanā paildzina kalpošanas laiku nožogojumam, nodrošina izturību pret mainīgajiem laikapstākļiem (piemēram, zemu temperatūru vai nokrišņiem), un nodrošina to, ka tas nav jāapkalpo tik bieži kā lētākus žogus. Rezultāts? Zemākas izmaksas produkta dzīves cikla laikā.

Žoga augsto kvalitāti pirktu pie izplatītāja apstiprina ilgāks garantijas periods. Par piemēru, Betafence piedāvā 20 gadus ilgu garantiju tās Premium segmenta produktiem.

Izplatītāju palīdzība

Iegādājoties tīkla vai paneļa žogu no izplatītāja, tas garantē pilnu atbalstu iegādes procesā un palīdz izvēloties piemērotāko modeli. Speciālisti piedāvās jums pilnu žogu sistēmu ar iekļautiem stabiem un vārtiem.

Jūs varat rēķināties ar papildus uzstādīšanas servisu. Daudzi izplatītāji ir kvalificēti montieri, kuri ir gatavi uzstādīt Jūsu izvēlētos produktus uz Jūsu īpašuma.

Plašāks produktu klāsts

Kā zināms daudzi ražotāji caur izplatītājiem piedāvā arī nestandarta žogu variantus. Tie sagatavo paneļus, tīklus, vārtus un stabus individuāli katram pircējam dažādos izmēros un krāsās, kas nav pieejamas standarta produktu klāstā.

Tāpēc, žoga iegādāšanās no izplatītāja garantē vislabāko produkta kvalitāti, plašāku klāstu un reālu naudas ietaupījumu daudziem gadiem.