Pilsētu žogi: vitrīnu risinājumi

Pilsētu žogi ne tikai ļauj nodalīt teritorijas no ietvēm un ceļiem, bet arī ietekmēt to pievilcību.

Paneļi un tīkli, ko izmanto publiskajā telpā, parasti tiek vērsti nedaudz dažādākiem mērķiem nekā mājsmainiecībās vai dzīvojamo māju žogi. To galvenais mērķis ir nevis nodrošināt maksimālu drošību, lai gan tas ir arī svarīgi, bet atdalīt atsevišķas teritorijas.

Pilsētas žogus visbiežāk ceļ ap parkiem, rotaļu laukumiem un ap komunālajām ēkām. Produkti, tādi kā gabioni, ir daļa no ainavu arhitektūras un palielina vispārējo apkārtnes pievilcību.

Šeit būs vairāki Betafence risinājumi, ko izmanto pilsētas telpā.

Nylofor City paneļi

Viens no Nylofor saimes modeļiem tiek speciāli izstrādāts pilsētas teritorijām. To izgatavo no metinātiem paneļiem piestiprinātiem pie taisnstūrveida stabiem, kas papildus augšdaļā aprīkots ar augšējo sliedi, kas papildus aizsargā gājējus no iespējas ieķerties vai sagriezties. Tas ir populārs žogu veids pilsētas parkiem un tramvaju sliedēm.

Barofor paneļi

Šī modeļa stiprā puse ir ļoti elegantais izskats, kas pabeigts ar maigu noapaļotu arku augšpusē Deco versijai. Šāds risinājumspadara to par ideāli piemērotu rotaļu laukumu atdalīšanai, jo tam nav asu izvirzītu malu. Tajā pašā laikā, rūpniecības un tirdzniecības vietās izmanto kvadrātveida modeļus ar rombveida smailēm, kas novērš kāpšanu pāri šādam žogam.

Barofor Deco paneļi tika uzstādīti vienā no rotaļu laukumiem vienā no Varšavas dzīvojamo māju mikrorajoniem.

19852 0023

Nylofor 2D Super paneļi

Šis žogu paneļu modelis tiek izmantots galvenokārt vietās, kas prasa papildus aizsardzību pret ielaušanās mēģinājumiem. Žogs spēj nodrošināt aizsardzību pateicoties spēcīgai un stingrai struktūrai no dubultiem horizontāliem stieņiem. Nylofor 2D Super paneļi tika izmantoti pilsētas parkā Bielsko-Biala pilsētā, Polijas dienvidu daļā.

Gabioni

Kaut gan gabioni tiek izmantoti kā žoga elementi, pilsētas teritorijā no tādām gabionu sienām, kas smalki atdala atsevišķas parka zonas, ir daudz labumu. Pateicoties to īpašībām, tos var izmantot, lai aizsargātu nogāzes un zemes nogruvumu vietas zaļajās zonās pastiprinot tās pievilcīgā izskatā. Turklāt, gabionus var izmantot, lai izveidotu solu struktūras parkos. Viss, kas Jums jādara, jāpiestiprina koka deļus uz augšējās gabionu virsmas. Šada gabionu izmantošanas arhitektūrā tika izmantota Gora Cyranowska parkā Mielec pislētā.

Šie ir tikai daži no produktiem, kas paredzēti pilsētas telpai, bet tikai ar šiem risinājumiem Jūs varat redzēt cik labi izvēlētais žogs ietekmē izskatu un funkcionalitāti koplietošanas telpās.