Paslēpt sevi vai parādīt?

Vēlaties privātuma sajūtu savā dārzā vai vēlaties to parādīt visiem? Ar inovatīvu žogu Jūs varat darīt jebko.

Kāpēc tik skaļš?!

Vai Jūs dzīvojat ceļa tuvumā ar intensīvu satiksmi vai arī kaimiņam, kas mīl skaļi darboties savā īpašumā? Labākais risinājums būs veidot Stonewall gabionu sienu. Piemēram, Jūs varat uzstādīt tikai pāris segmentus, lai aptvertu Jūsu dārza grila stūrīti vai arī uzstādīt Stonewall gabionu sienu visapkārt savam īpašumam.

Stonewall gabionu sienas var būt līdz 2 metrus augstas, tādēļ neviens nevarēs ieskatīties Jūsu īpašuma teritorijā. Ja izmantots tiks mazāka izmēra akmeņu pildījums, jo lielāks ir slāpējošais efekts.

Atcerieties, ka akmeņi nedrīkst būt mazāki par paneļa acojuma atverēm, pretējā gadījumā tie izkritīs.

Ieteikums: Vislabāko slāpēšanas efektu Jūs iegūsiet, ja sienu piepildīsiet ar akmeņiem rūpīgi tos piemērojot iegūstot lielāku blīvumu.

Uzmanieties no mana dārza skaistuma!

Tas Jums prasīja ilgus mēnešus smaga darba, bet tas bija tā vērts! Tagad Jūsu dārzs ar maziem dīķīšiem, tiltiņiem un krāsainiem ziediem ir Jūsu lepnums un gods. Ja vēlaties to izcelt vēl vairāk, izmantojiet minimālistisko CreaZen žogu.

Tas ir ļoti caurskatāms un pievērš uzmanību ar neregulāriem profila veidojumiem, kas imitē koka stumbrus un zarus. Jūs varat izvēlēties sava žoga krāsu, lai tā atbilst dārzā dominējošām krāsām, vai, lai veidotu kontrastu, atkarībā no tā, kas Jums patīk vairāk.

Atcerieties! CreaZen funkcija galvenokārt ir reprezentatīva un norobežo īpašumu. Tas pilnībā neaizsargās Jūs no iebrucējiem.

Ieteikums: Veiciet pastaigu pa savu apkārtni un papētiet kaimiņu uzstādītos žogus. Ja viņi neizmanto CreaZen tipa paneļus, Jūsu risinājums, protams, tos pārsteigs.

Es vienkārši nevaru pateikt

Aizsegt vai nē? Joprojām nezināt, kas ir labāks? Mums ir ideja, kā apvienot abas Jūsu vajadzības. Izvēlieties žogu, kurš būs alternatīva Zenturo Super gabionu sienai un identisks atsevišķs paneļu modulis. Tas nodrošinās Jūs ar vairākām privātām vietām un vieglu vēja vēsmu no ārpuses.

Atcerieties! Gabionu siena ir platāka par paneļu žogu. Apsveriet, vai vēlaties uzstādīt atsevišķus paneļus uz stabu iekšējo vai ārējo pusi.

Ieteikums: Ļaujiet vaļu savai iztēlei! Vienotu moduļu vietā Jūs varat veidot 2 uz 1 kombināciju (2 sienas moduļi + 1 panelis), 2 uz 2 vai citas kombinācijas, kuras vien spējat iedomāties.