Žogs spēļu laukumiem un stadioniem

Dažreiz sports var izprovocēt spēcīgas emocijas, tāpēc ir jāpārliecinās, ka gan spēlētāji, gan skatītāji ir drošībā.

Ārējie žogi

Skolas sporta laukuma žogs galvenokārt ir paredzēts robežu noteikšanai un sporta inventāra (parasti bumbu) nodrošināšanai pret nokļūšanu ārpus laukuma. Tāpēc tam ir jābūt vismaz 2 metrus augstam. Labs risinājums ir Resitor žogs, kas balstās uz Resitor austā tīkla ar mazu atvērumu. Bet resnām stieplēm. Pateicoties tā lielajai stingrībai, tas var izturēt vairākus triecienus no bumbām un nedeformēties.

Tomēr svarīgs sporta stadiona mērķis ir efektīvi aizsargāt to no nepiederošām personām, tādēļ ir svarīgi, lai žogs būtu stingrs, izturīgs un noturīgs pret bojājumiem. Šādām vajadzībām mēs iesakām izmantot Nylofor 2D vai 2D Super paneļus un pret daudz nozīmīgākiem draudiem (piemēram terorisma draudiem) mēs iesakām arī Securifor paneļus. Visi žogi ir pieejami augstumā līdz 2,4 metriem, bet ja Jūs saliksiet paneļus vienu virs otra, Jūs varat iegūt struktūru, kuras augstums ir līdz 5 metriem.

Ieeju kontrole

Skolu spēļu laukumus var nodrošināt ar ieejām un vārtiem, kas nodrošina tam pieejamu un laukuma uzturēšanai izmantotā inventāra piegādāšanai. Laba izvēle ir Fortinet ieejas (pildītas ar metinātu sietu) un Egidia vārti un ieejas (pildītas ar Nylofor 3D paneļiem). Lai samazinātu izmaksas, var uzstādīt ar roku atveramās versijas.

Vārtiem, kas ir ap stadionu ir daudz nozīmīgāka loma. Vispirms, ir lietderīgi izmantot tāda paša dizaina vārtus kā pārējais žogs. Papildus estētiskajām īpašībām, Nylofor 2D un 2D Super paneļi, ko izmanto vārtu aizpildīšanai, ir arī efektīvs aizsardzības līmenis, pateicoties to stingrībai.

Ieejas ir jāaprīko ar elektriskajām durvju slēdzenēm un iesakām izmantot turniketus, kas nodrošina katra līdzjutēja individuālu piekļuvi un tādējādi uzlabo kontroles līmeni. Lielas satiksmes dēļ, piekļuves vārtiem jābūt bīdāmiem un automatizētiem (izņemot pretpanikas vārtiem, kuriem saskaņā ar piemērotajiem likumiem jābūt divviru vārtiem).

Iekšējie žogi

Skolu laukumiem parasti nav nepieciešami iekšējie žogi, ja vien tie nav vairāku laukumu kompleksi dažādiem sporta veidiem (futbols, basketbols, volejbols). Tādos gadījumos īpašas daļas var atdalīt, izmantojot Resitor sietu vai Nylofor 3D paneļus.

Stadionā ir vairākas vietas, kurām ir vajadzīga papildus aizsardzība. Vissvarīgākais ir tas, ka laukuma platība ir jāatdala no stendiem un skatītājiem. Šajā gadījumā vislabāk ir izmantot Nylofor F vai 2D paneļus, vai arī Jūs varat izvēlēties īpašus paaugstinātus paneļus, kas tika izmēģināti un pārbaudīti Itālijas stadionos. Jūs varat nošķirt dažādu komandu atbalstītājus ar Nylofor 3D paneļiem. Maršrutus starp ieejas turniketiem un stendiem var atdalīt ar mobilo Tempofor C žogu.