Nožogojuma sistēma – vieglākais veids nožogošanai

Saskanīgs izskats un uzskatāma žoga līnija, vienkāršāka pirkšana un vieglāka uzstādīšana. Ieguldīšana gatavās žogu sistēmās ir tendence, kas ieguvusi popularitāti pēdējos gados.

“Es vispirms izvēlējos paneļus, pēc tam pielāgoju vārtus un ieejas un visbeidzot atradu pieskaņotus stabus, lai kautkā izveidotu žogu,” sāds ir mūsu iepirkumu process produktiem, kas daudzus gadus aizsargās mūsu īpašumu. Visa žoga salikšana bija laikietilpīgs process un tas prasīja katru elementu izvēlēties atsevišķi.

Tas ir iemesls, kāpēc arvien vairāk klientu iegādājas gatavas žogu sistēmas, ko rūpīgi izstrādājuši ražotāji. Mūsu portfolio sevī iekļauj pilnas sistēmas gan o tīkla, gan no paneļiem. Ja Jūs izvēlēsities vienu no tiem, Jums būs ievērojami atvieglots izvēles proces un īsāks laiks, kas nepieciešams montāžai.

Žogu sistēmu priekšrocības

Pilna sistēma sastāv no paneļiem vai žoga sieta, piemērotiem stabiem un aksesuāriem, kā arī ieejas vārtiem (divviru atveramajiem un dažos gadījumos bīdāmajiem). Jums tikai jāizvēlas vai patīk žoga modelis un izskats, kā arī vai tā īpašības (aizsardzības līmenis, augstums, pieejamās krāsas) atbilst Jūsu vajadzībām.

Ja Jūs iegādāsities pilnu produktu kompelktu, Jums nebūs jāuztraucas kā elementus pielāgot vienu otram. Pilna žogu elementa iegāde padara Jūs pārliecinātus, ka tās elementi atbildīs gan vizuāli (viens veids), gan tehniski. Pēdējais ir svarīgi uzstādīšanas laikā (tas saīsina un atvieglo procesu) un žoga izmantošanas laikā. Stabila sistēma ir vairāk izturīga pret jebkuriem mehāniskajiem jojājumiem.

Populārākās sistēmas

Betafence sagatavojusi vairāk kā duci pilnu sistēmu kompelktu, lai nodrošinātu Jūs ar plašu iespēju izvēli un atbilstu visām Jūsu vajadzībām.

Šeit ir populārākās un interesantākās:

Horizen – sistēmai raksturīgs horizontāls vārtu un paneļu slokšņu novietojums un vienota žoga līnija. Pateicoties perfektai necaurredzamībai tā nodrošina augstākā līmeņa privātumu un īpašuma aizsardzību

  

CreaZen – inovatīva sistēma, saskaņota ar jaunākajām tendencēm palisādes žogiem. Tās dizains saplūst ar ainavas elementiem, piemēram, krūmiem un kokiem, tādēļ tā ir lieliska izvēle tiem, kas mīl dabu.

  

Decofor – ir inovatīva struktūras kombinācija ar dekoratīvo apdari. Tas skaisti izcels Jūsu īpašuma eleganci, aizsargās un ļaus izcelties starp pārējiem.

 

Zenturo – raksturo vairāku izmēru spraugas, kas var būt piepildītas ar pikseļiem vai lentām. Šādi aksesuāri liks Jūsu žogam izskatīties unikāli un oriģināli.

  

Bekafor Classic – sistēma, kas paredzēta klientiem, kuri vēlas smalku paneli. Vienkāršā žoga struktūra neaizsedz skatu uz īpašumu un māju.

  

Kad esat nolēmis izvēlēties pilnu žogu sistēmu, Jūs varat būt pārliecināti, ka atradīsiet risinājumu, kas atbilst Jūsu vēlmēm.