Mājas celtniecība: kad uzstādīt pastāvīgu žogu

Saskaņā ar piemērotajiem būvniecības likuma noteikumiem, būvlaukums ir pienācīgi jāaizsargā. Ja Jūsu gabals nebija ierobežots jau agrāk, Jums vajadzētu domāt par pagaidu žogu un atlikt pastāvīgā žoga uzlikšanu.

Mājas celtniecība rada ārkārtīgi lielas izmaksas, un šķiet, ka pagaidu žoga uzstādīšana ir nevajadzīgs papildus izdevums. Tomēr, šāds risinājums, jo īpaši saistībā ar turpmākajiem izdevumiem, dod daudz priekšrocību:

  • Ja Jūs uzstādat pagaidu žogu, Jūs varat nodrošināt ērtu iebrauktuvi lieliem kravas automobīļiem un mašīnām. Vārtu atvēršanās zonai jābūt pietiekami lielai, lai transportlīdzekļi varētu iekļūt un izkļūt no būvlaukuma. Tomēr pēc darbu pabeigšanas Jūs varat pielāgot vārtus atbilstoši savām vajadzībām, nevis būvniecības komandas vajadzībām.
  • Pastāvīgā žoga uzstādīšana pirms darbu pabeigšanas pakļauj to potenciāliem bojājumiem, ko var radīt iekārtas, kas tiek darbinātas uz vietas. Apsveriet vai esat gatavs segt papildus izmaksas par to remontu.
  • Ir vērt uzstādīt pastāvīgu žogu, kad mājas celtniecība nonāk stadijā, kad smagās mašīnas vairs nav nepieciešamas. Tas ir labs brīdis arī drošības apsvērumu dēļ, jo pastāvīgais žogs nodrošina efektīvāku Jūsu īpašuma aizsardzību no pārkāpšanas.

Lai nodrošinātu pagaidu žogu savā teritorijā, Jūs varat izmantot Agronet pīto žogu, kas ir viegli montējams uz jebkuriem pagaidu stabiem vai uz tiem, kas palikuši pēc iepriekšejā žoga. Tīkls tiek cinkots, tāpēc tas izdzīvos daudzas būvniecības, un pēc tam, kad darbi būs pabeigti, Jūs varat to izmantot citās vietās.

Ja vēlaties vairāk nekā pamata līmeņa drošību, izmēģiniet Pantanet Light tīklu vai profesionālu sistēmu Tempofor F paneļu sistēmu, lai aizsargātu savu īpašumu būvniecības laikā.