Lēts žogs – augstas izmaksas

Ietaupījumi uz žoga sistēmas iegādi un montāžu ir tikai šķietams. Ir daudz labāk ieguldīt vairāk sākumā un dzīvot bez problēmām daudzus gadus uz priekšu.

Zemas cenas vienmēr ir vilinošas, jo īpaši ja nav lielas atšķirības produkta kvalitātē. Bet attiecībā uz žogu šī atšķirība ir būtiska. Tīkla vai paneļu iegādāšanās nav priekš tiem, kas krāj katru centu. Kāpēc? Mēs mēģināsim izskaidrot to detaļās.

Lētāks produkts

Cenas paneļiem un žogu tīkliem ir tieši saistītas ar ražošanā izmantojamo materiālu kvalitāti. Tas galvenokārt ir par pārklājuma slāņiem. Lētākos modeļos to mūža ilgums ir krietni īsāks, jo tie ātrāk nolietojas mitros apstākļos. Turklāt pārklājums izdala toksiskus savienojumus atmosfērā, kas negatīvi ietekmē vidi un cilvēku veselību.

Salīdzinoši dārgāka risinājuma izvēle garantē daudzus izmantošanas gadus bez nepieciešamības to bieži apkopt vai mainīt žoga elementus. Un tas protams nozīmē būtiskus ietaupījumus ilgtermiņā.

Pašu uzstādīšana

Teorētiski mūsdienu paneļu un žogu tīkli ir viegli montējami arī pašu spēkiem, tomēr, ja rodas šaubas par savām spējām, uzticieties speciālistiem žoga uzstādīšanā.

Iemesls iz vienkāršs: saskaņa ar labāko žogu ražotāju noteikumiem, ieskaitot Betafence, “zaudējumiem, kas radušies uzstādīšanas laikā pretrunā ar instrukciju, neattiecas uz garantiju, un Betafence tos nesedz.” Ietaupīšana uz uzstādīšanu, var nozīmēt, ka remonta izmaksas būs jāsedz pašiem.

Lai izvairītos no papildus izmaksām, mēs iesakām iegādāties pierādītus augstas kvalitātes risinājumus un izmantot profesionālu speciālistu montāžas pakalpojumus.