Labākais žogs skolām un bērnudārziem

Bērnu drošība vienmēr ir prioritāte jebkuros projektos. Tādēļ vislabāk izmantot uzticamus un kvalitatīvus risinājumus.

Vai skolām vienmēr jābūt iežogotām?

Mūsdienu pasaulē, kas pilna ar nedrošību un vardarbības dēļ, atbilde ir: vistivcamāk jā. Tomēr vissvarīgākā žoga drošības funkcija tiks sasniegta skolās, kas atrodas pilsētu centros un ielu, ar lielu kustības intensivitāti, tuvumā. Daudzos ciematos un mazajās pilsētās, bērnudārzi un skolas tiek būvētas pie galvenajām ielām un ceļiem. Bērnu aktivitātes dēļ tie var viegli nejauši nonākt uz braucamās daļas, kas var apdraudēt viņu veselību un dzīvību.

Kāds ir žoga mērķis?

Skolu un bērnudārzu gadījumā, žogs galvenokārt ierobežo īpašuma robežu. Tas vēsta cilvēkiem ārpusē: “Šī ir skola. Jums ir jāiegūst atļaujai, lai te ienāktu”. Tajā pašā laikā bērni un jaunieši zina, ka, izlavoties no ar žogu ierobežotās teritorijas, ir pārkāpti skolu noteikumi. Abām grupām žogs ir pirmais šķērslis, kas jāpārvar un prasa zināmu piepūli un asprātību.

Vai pietiks ar tīklu?

Austs tīkls, piemēram Resitor, ir diezgan viegli sabojājams un ar nelielu pacietības devu Jūs to varat sabojāt, izveidojot caurumu. Mēs visi labi zinam, cik atjautīgi un izdomas bagāti ir bērni.

Metināts siets no Pantanet saimes ir izturīgāks, bet modeļus ar plānāku stiepli var sagriezt pat ar dārza šķērēm.

Lai nodrošinātu drošību skolās un bērnudārzos, iesakām žogu paneļus ar horizontāliem profiliem (Nylofor 3D) vai plakanos paneļus ar dubultajām horizontālajām stieplēm (Nylofor 2D).

Jūs varat izmantot arī cinkotu žogu (bērnudārz Bielsko-Biala pilsētā), tomēr, ja Jums ir nepieciešams kaut kas mazliet elegantāks, it īpaši skolas priekšpusē, izvēlieties pārklātos paneļus (Starptautiskais izglītības fonds Vroclavā).

Nedaudz privātuma

Ja skola vai bērnudārzs atrodas dzīvojamo māju rajonā vai blīvi attīstītā apvidū, Jums jāapsver doma par žogu pildījumiem. Piemēram kā bērnudārzs Glivices pilsētā. Antracīta krāsas Nylofor 3D žogs, kas atradās ap bērniem paredzētā āra rotaļu laukuma, bija aprīkots ar līdzīgas krāsas Screeno Line pildīju loksnēm. Tas neļauj blakus esošo īpašumu iedzīvotājiem ieskatīties bērnudārza teritorijā.

Vārti un ieejas

Ja skolā ir autostāvvieta, Jums ir jānodrošina žogs ar vārtiem. Bīdāmie vārti, piemēram, Egidia vai Robusta, ir ideāli piemēroti šim uzdevumam (mūzikas skola Sosnovecē). Tomēr, ja teritorijā nav vietas, lai bīdītu vārtus uz sāniem, varat izvēlēties automātiskos divviru vārtus.

Tiem, kas ienāk teritorijā ar kājām, izvēlieties ieejas, ideālā gadījumā ar elektrisko durvju slēdzeni (tas nodrošinās, ka ieeja vienmēr būs pienācīgi aizvērta). Laba ideja ir izmantot domofonu vai domofonu ar video funkciju, kas Jums ļaus kontrolēt, kas ienāk skolas vai bērnudārza teritorijā.