Kāpēc daži žogi ir tik lēti

Pārliecinieties, ka Jūs vienmēr izlasiet žogu aprakstus, bet pat etiķetes ne vienmēr sniegs Jums visu informāciju.

Dažādas “cinkots” nozīmes

Paneļus un vārtus var cinkot divos veidos, izmantojot galvanizāciju un karsto cinkošanu. Pirmā metode nozīmē diezgan plānu cinka kārtu, un tam būtu jāseko pulvera pārklāšanai. Patiesībā šādi žogi būtu jāuzskata par pusfabrikātiem, jo tie var ātri izbalēt, ja tiek pakļauti laikapstākļu ietekmei.

Tikai karstā cinkošana nodrošina pilnīgu pretkorozijas aizsardzību produktiem, un Jums vajadzētu izmantot tikai tādus, aizsargājot savu un kopīgo īpašumu.

Pārklāšana ar poliestera pārklājumu

Lai pulvera pārklājums pieķertos žogam, vispirms pienācīgi jāsagatavo tā virsma. Tai nav jābūt ieplaisājušai, eļļainai vai netīrai. Viss tīrīšanas process ietver paneļu un vārtu iegremdēšanu dažādās vannās ar nepieciešamajiem tīrīšanas risinājumiem, jo katram risinājumam ir atšķirīgs mērķis.

Gala risinājumā Jūs iegūstat tīru un gludu virsmu.

Ne katrs uzņēmums vēlas ieguldīt tik laikietilpīgā procesā un dažādi ražotāji eļļu noņem no to žogu elementiem ar trauku tīrāmajiem līdzekļiem. Šādā veidā gruntētās virsmas nepieļauj poliestera pulvera pārklājuma pareizu uzklāšanos. Mainoties temperatūrai un mitrumam laika apstākļu dēļ, pārklājums sāk plīst, ļaujot sākties korozijas procesam.

Jūs nekad neiegūsiet iespēju redzēt, kādu tīrīšanas metodi izmanto ražotājs, tādēļ Jums vajadzētu izvēlēties produktus no profesionāļiem un uzticamiem ražotājiem, kuri var apstiprināt sava darba kvalitāti ar ISO sertifikātiem.

Produkts var būt kaitīgs

Pulvera pārklāšana ir process, kurā produktam tiek uzklāti nākamie cinka slāņi, gruntēšana un slāņu uzklāšana. Katrs slānis ietver īpašus maisījumus, kas var saturēt kaitīgas vielas (piemēram, hromu un kadmiju).

Šādas īpaši kaitīgās vielas atrodamas poliestera pārklājumā. Šādu vielu noņemšana ir ļoti dārgs process, tādēļ šāds pulvera pārklājums ir dārgāks. Daži ražotāji, lai samazinātu izmaksas un tādējādi arī žogu cenas, nolemj izmantot šādi piesārņotus pārklājumus.

Šie ir iemesli kāpēc meklēt informāciju par pulvera pārklājuma sastāvu uz produktu etiķetēm vai internetā. Betafence garantē, ka mūsu produkti nesatur kaitīgas vielas.