Izcelieties un izmantojiet antracīta krāsas Pantanet tīklu

Vai visi apkārt ir iežogojuši savus īpašumus ar vertikālām vai horizontālām palisādēm? Pārsteidziet tos un izveidojiet pilnīgi citādāku uz tīklu balstītu žoga sistēmu.

Drošības līmenis

Neapšaubāmi svarīgi ir pārliecināties, ka tīkla sniegtais drošības līmenis Jums būs atbilstošs. Ideālā gadījumā Jūsu īpašuma atrodas nomaļā mikrorajonā vai privātmāju zonā, vai arī Jūs dzīvojat ļoti klusā vietā, kur Jūs netraucē vandāļi un zagļi. Pantanet tīkla drošības līmenis nav tik augsts kā stingrākiem žogu paneļiem.

Gatavs! Jau?

Pantanet metinātais tīkls uzstādās ļoti ātri un tam nav nepieciešami elektroinstrumenti. Pirmkārt, Jums ir jāiecementē visas stabu vietas un pēc tam jāizrullē tīkls, jānostiepj un pēc kārtas jāpiestiprina pie stabiem.

Padomi:

  • Stabi pēc iespējas janovieto vienādā attālumā viens no otra.
  • Nelielas teritorijas nogāzes var tikt apžogotas tikai, pareizi nostiepjot tīklu.
  • Pantanet tīkls ir pietiekami stingrs un tam nav nepieciešamas spriegošanas troses vai stieņi.

Man vajag nelielu privātumu

Pantanet tīkls ir ļoti caurspīdīgs un tas ir ideāls, lai demonstrētu savu skaisti iekārtoto dārzu vai ēkas eleganto izskatu. Ja Jūs vēlaties iegūt vairāk privātuma, Jums nav jāmaina savs žogs.

Jūs varat izmantot žoga aizsegus, piemēram, Colorado modeļa lentas. Pareizi sagrieztas plastmasas lentas var ieaust tīklā gan vertikāli, gan horizontāli. Nosakot sev nepieciešamo privātuma līmeni, Jūs varat ieaust lentas visā žogā vai tikai atsevišķos sektoros un žoga acojumos.

Dāvana Jūsu kaimiņiem

Ja Jūs īpašuma priekšpusē izvēlaties modernu palisādi, Jūs varat izmantot Pantanet tīklu sānos un aizmugurē. Šī var būt jauka dāvana kaimiņiem, jo Jūs brīvi varat sarunāties caur eleganto antracīta krāsas tīklu, ko Jūs varat apstādīt ar kāpelētājaugiem un ziedošiem vīteņiem.