Horizontāls žogs – moderni un droši

Vai jūs meklējat atraktīvu žogu jūsu īpašumam, kas nodrošinās drošību un privātuma sajūtu ? Izvēlieties horizontālo versiju un paneļus no Horizen produktu līnijas.

Žogs ar horizontāliem stieņiem paliek arvien populārāks un tas ir pamatoti. Tas ir ideāls jebkuras teritorijas nožogošanai, lai gan vislabāk tas iederas atstatus esošām savrupmājām un dzīvojamajiem ciematiem.

Tas, kas liek šim žogam izcelties pārējo vidū ir tā elegance un mūsdienīgais dizains, kas piesaista uzmanību ar vienotām līnijām un slaidajām formām. Tas ir viens no iemesliem kāpēc tas labi iederas jebkurā apkārtnē.

Privātums un drošība

Betafence izstrādātos Horizen paneļus un vārtus raksturo augsta līmeņa necaurredzamība pateicoties to tuvu vienam pie otra izvietotajiem stieņiem. Necaurredzamība savukārt pārvēršas privātuma sajūtā.

Horizen paneļu un vārtu īpašā konstrukcija ievērojami palielina īpašuma drošību, jo iebrucējiem ir grūti iekļūt šādā sistēmā. Horizen paneļi padara neiespējamu ievietot roku vai kāju starp horizontālajiem stieņiem.

Ir vērts izcelt sistēmas izturību, kas balstīta uz horizontālajiem paneļiem. Pateicoties pārklājuma slāņu izmantošanai (poliestera pulvera), produktam ir ilgs kalpošanas laiks. Žogs ir izturīgs pret mehāniskajiem bojājumiem un jebkuriem laika apstākļiem.

Plašs klāsts

Horizen sistēma ir pieejama daudzos izmēros un krāsu versijās, pateicoties kam jūs varat viegli piemērot katra īpašuma vajadzībām. Pateicoties īpašajiem stabiem, paneļus var izvietot jebkurā leņķī, kas būtiski palielina iespēju izplānot žogu jūsu zemes gabalam.

Tādējādi horizontālie žogi ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas mūsdienīgu izskatu sakombinētu ar augstu īpašuma drošību.