Ekonomiska pieeja žogiem

Nevarat atļauties iegādāties visu nožogojumu veidotu no elegantiem paneļiem? Mums ir risinājums Jūsu problēmai.

Ikviens no mums vēlais, lai ikviens apkārtnes stūrītis izskatās glīts un elegants. Nav brīnums, ka mēs vēlamies ieguldīt savā iedomātajā nožogojumā.

Mums ir svarīgi atcerēties, ka dekoratīvie paneļi vai gabioni, tomēr, ir dārgāki nekā pamatrisinājumi, kas var padarīt pilna žoga iegādi no tādiem paneļiem pārāk dārgu. Vai ir risinājums šādai problēmai? Jūs varat mēģināt apvienot vairākus žogu veidus.

Eleganti no priekšas

Mēs iesakām uzsvaru likt uz īpašuma priekšējo daļu, kas redzama no ielas. Tā demonstrē māju un visu īpašumu kopumā, tāpēc ir vērts tajā ieguldīt.

Ir daudzi risinājumi, no kuriem izvēlēties, tāpēc Jums ir tikai nepieciešams izvēlēties vienu, kas vislabāk atbilst Jūsu arhitektūras stilam. Tie var būt Decofor dekoratīvie paneļi ar sev raksturīgo rombveida galotni, glītie Bekafor paneļi, lai izceltu Jūsu skaisto dārzu vai Horizen paneļi. Tos raksturo horizontāli izkārtoti stieņi, kas nodrošina gandrīz ideālu necaurredzamību un augstu drošības līmeni.

Gabionu sienas ir interesants risinājums. Zenturo modelis ir slavens ar savu satriecošo aiļu kombināciju, kamēr jaunais PetraZenveids ļauj savienot laidumus jebkurā leņķī, kas paplašina izmantojamības iespējas. Gabionu sienas var aizpildīt ar jebkuru materiālu, ar akmeņiem ir acīmredzot populārākais risinājums.

Rentabli no sāniem un aizmugures

Ja Jums ir skaista žoga priekšējā daļa, Jūs varat pāriet un koncentrēties sāniem un aizmuguri. Galvenais, kas šeit jāapsver ir teritoriju nodalīšana un drošība. Rentabls risinājums ir austais tīkls. Mūsu klasiskais Resitor pasargās Jūsu dārzu pret negaidītu savvaļas dzīvnieku ielaušanos un ļaus izveidot drošu vietu Jūsu bērnu spēlēm.

Vēl viena lieliska ideja ir izmantot vieglo Nylofor 3D Light II paneļus. To vienkāršā un elegantā konstrukcija atbilst jebkuram reljefa tipam un papildus tie ir ļoti stingri un kalpos ilgus gadus.

Šādas kombinācijas nodrošina augstu drošības līmeni Jums un Jūsu ģimenei, ļauj izveidot elegantu žoga priekšējo daļu un ļauj ietaupīt naudu.