Ar kādu žogu apjozt dārza teritoriju?

Vissvarīgākais ir ārēja aizsardzība. Jūs varat atdalīt konkrētus gabalus pat ar parastu austo tīklu.

Izturīgie Nylofor 3D paneļi

Nylofor 3D paneļi būs vislabākā aizsardzība dārzam no ārpuses. Atkarībā no vandālisma riska līmeņa, Jūs varat izvēlēties starp paneļiem ar biezāku vai plānāku stiepli (5 vai 4 mm) un dažādu žoga atvērumu izmēru. Nylofor paneļi, kas pārklāti klasiskajā zaļajā krāsā, vislabāk atbildīs dārza krāsai un, pateicoties dubultajam pārklājumam nodrošinās ilgāku lietošanas laiku. Ja Jūs vēlaties ekonomiskāku versiju, varat izvēlēties karsti cinkota pārklājuma versiju, tomēr Jums vajadzētu atcerēties, ka šādi paneļi ar laiku zaudē savu spīdumu un vairs nebūs tik eleganti kā sākumā.

Iekšējās tīkla starpsienas

Atsevišķus laukus visā zemes gabalā, vislabāk atdalīt ar tīkla nožogojumu. Visizdevīgākais risinājums būtu izmantot Resitor austo tīklu, kas norobežos zemes gabalus, bet nesniegs augstāko aizsardzības līmeni. Turklāt tā uzstādīšana ir diezgan darbietilpīga un prasa daudzu piederumu izmantošanu.

Gandrīz tikpat efektīvs cenas ziņā būs Pantanet tīkls. Tas ir daudz izturīgāks un prasa mazāk laika tā uzstādīšanai. Vislabāk izvēlēties Pantanet Essential vai Light sietu iekšējām starpsienām. Arī ārējam lauka nožogojumam der apsvērt Pantanet saimes tīklu (ar daudz biezāku stiepli) nevis Nylofor paneļus.

Privātuma nodrošināšana

Ja Jūs nožogojat dārzu ar paneļiem un dārza īpašnieks vēlas vairāk privātuma, Jūs varat uzstādīt uz paneļiem Screeno Line aizsegus. Tās ir plastmasas loksnes, kuras vertikāli ieslidinās paneļa atverēs. Rezultātā Jūs iegūstat necaurspīdīgu žoga sienu. Šādi aizsegi ideāli piemēroti dārziem, kas atrodas blakus ceļam vai pastaigu takām.

Nogāzes un teritorijas pazeminājumi

Ja Jūsu lauki atrodas uz nogāzes, kas var slīdēt, apsveriet iespēju izmantot gabionus. Tie ir groži, kas pildīti ar šķembām, kas efektīvi aizsargā nogāzes no augsnes noslīdēšanas un kļūst par interesantu lauka elementu. Vislabāk izmantot metinātos gabionu grozus, jo tie saglabā nemainīgu formu un eleganci turpmākos gadus.