Apturēt troksni!

Vai esat noguris no skaņām, kas nāk no jūsu īpašuma ārpuses? Vai varbūt Jums vajadzīgs klusums savā dārzā? Izvēlieties uzticamu Betafence risinājumu.

Jums, protams, ir zināma sajūta, kad atgriežaties mājās no darba un vēlaties pasēdēt savā dārzā, lai pabaudītu klusumu apkārt sev, kad pēkšņi Jūsu kaimiņš izdomā izvilkt ārā zāles pļāvēju un sākt pļaut savu mauriņu vai arī, kad blakus īpašumam ir automaģistrāle. Tā vietā, lai aizmuktu no mājām vai ievietotu ausīs aizbāžņus, aizdomājieties par Zenturo vai Petrazen gabionu vai gabionu sienu izmantošanu.

Žogs, lai aizsargātu savas ausis

Gabioni ir populāri un pazīstami produkti no metāla groziem (sauktiem par gabioniem) vai savienotiem žogu paneļiem (sienām), ko var aizpildīt ar oļiem, koku vai pat elegantu stiklu. To galvenā priekšrocība ir acīmredzama, tā ir netradicionālais un elegantais izskats. Pateicoties to konstrukcijai un blīvajam pildījumam, tas var bloķēt troksni, kas nāk no īpašuma ārpuses.

Viss žogs salīdzinājumā ar klusu stūrīti

Gan gabioni, gan gabionu sienas var kļūt par neatņemamu žoga sastāvdaļu. Daži cilvēki izvēlas gabionu pamatus vai stabus, bet citi iet tālāk un izveido no tiem žogu. Rezultāts? Ērta brīvā laika pavadīšana Jūsu dārzā.

Ja Jūs nevēlaties mainīt savu žogu, pietiek ar atsevišķu dārza daļu, kas izveidota no gabiona vai gabionu sienas. Abi risinājumi ir piemēroti, lai sadalītu īpašumu daļās. Tie ir pietiekami augsti, lai nošķirtu sēdošos cilvēkus no pārejā dārza un tajā pašā laikā neaizsedz skatu uz māju.

Šada atsevišķi atdalīta vieta ir ideāli piemērota grilēšanas vietai. Gabioni un gabionu sienas ne tikai slāpē trokšņus, bet arī absorbē intensīvas smakas. Tātad, ja Jūs vēlaties, lai dūmi no grila neieplūst pārējās īpašuma daļās, ideāls risinājums būs tā atdalīšana ar gabioniem.

Kā redzat, ir daudz iemeslu gabionu un gabionu sienu izmantošanai. Rezultāts? Vienmēr viens un tas pats: Jūsu apmierinātība ar lielāku komfortu pavadīto laiku savā dārzā.