Alternatīvas kaltajiem žogiem: Zenturo, CreaZen, Horizen, Decofor paneļi

Kaltie žogi ir ļoti pievilcīgi un pievieno grandiozu izskatu klasiskajām mājām. Diemžēl, ja tie tiek uzstādīti maziem īpašumiem, tie var šķist milzīgi. Tomēr ir alternatīvs variants.

Nelieliem klasiskā stila īpašumiem jabūt aprīkotiem ar dekoratīvajiem žogiem, kas izskatās nedaudz vieglāki kā kaltie žogi. Lieliska alternatīva liela izmēra kaltajiem žogiem un tā ir mūsu Decofor sistēma, kuras dizains līdzinās klasiskajam stilam un tajā pašā laikā tāi ir viegla un novatoriska struktūra, kas padara to perfektu nelieliem īpašumiem.

Jūsu Decofor paneļu žogs var būt ar arkām (Arco) vai taisns (Recto). Neatkarīgi no veida, Jūs varat to uzstādīt gan uz pamatiem, gan ķieģelu stabiem (gan uz pamatiem un ķieģelu stabiem, gan tiem paredzētajiem stabiem).

Skaisti pēc dabas

Interesanta alternatīva kaltajiem žogiem var būt arī oriģinālā CreaZen palisāde, ko iedvesmojuši dabas motīvi. Tā ir klasika, kas tiek pasniegta inovatīvā veidā, jo profili, kas veido palisādi, ir izvietoti nejauši krustojoties, atgādinot krūmu zarus. Šis vienkāršais un dabiskā izskata žogs ideāli atbilst gan klasiskajam, gan mūsdienīgās arhitektūras stila īpašumam.

Izveidojiet savu daili

Vai Jums patīk plašais kalto žogu stilu klāsts? Nu, Jūs varat radīt vairāk paši. Izveidojiet žogu, izmantojot universālu instrumentu – Zenturo sistēmu. Kad Jūs redzat tā iespējas, Jūs noteikti vēlaties vairāk nekā tikai žogu. Zenturo var izmantot, lai radītu dārza elementus kā atbalstu kāpelētājaugiem, dekoratīvas gabionu sienas un tā tālāk.

Zenturo paneļu neticamais dekoratīvais dizains ir saistīt ar vairāku caurumu izmēru un dubulto horizontālo stiepļu kombināciju. Žogu moderno raksturu papildina tā modernā krāsa: metālisks antracīts. Zenturo žogs ir gandrīz caurskatāms, bet ja Jūs vēlaties vairāk privātuma, varat to aizpildīt ar plastikāta pikseļiem vai Flexo lentu. Gan pikseļus, gan lentu var izmantot, vai radītu oriģinālu zīmējumu uz žoga un padarītu to vēl dekoratīvāku.

Horizontāls žogs

Kaltos žogus no tirgus izstumj jaunie risinājumi, kas reaģē uz mainīgo vidi (blīva privātmāju apbūve un terašu attīstība), kā arī jaunās tendences žogu nozarē. Jaunās tendences ir perfekti saskaņotas ar mūsu horizontālo paneļu sistēmām, ko sauc Horizen. Joslu horizontālais izkrārtojums nodrošina konfidencialitāti un izskatās tīrs, lai gan saglabā nelielu caurredzamības līmeni. Visi sistēmas elementi: žogu spārni, stabi, ieejas un vārti tika veidoti, lai izveidotu vienotu un konsekventu līniju. Tādā veidā Horizen rada mieru jau pie Jūsu īpašuma ieejas. Arī drošības pakāpe ir augsta un žogs kavē kāpšanu tam pāri.

Betafence sistēmu raksturo ne tikai pievilcīgais dizains, bet arī lieliska alternatīva kaltajiem žogiem, pateicoties novatoriskām pārklājuma metodēm un tehnoloģiju izmantošanai, kas nodrošina ērtu lietošanu daudzus gadus bez regulāras un dārgas apkopes. Jūs novērtēsiet šīs priekšrocības jau pēc pirmās sezonas.