Aizsargāt savu īpašumu

Mājas ir vieta, kur sapulcējas visi Jūsu dzīves svarīgākie cilvēki. Tas ir iemesls tam, ka ir nepieciešama īpaša aizsardzība. Vai var nodrošināt aizsardzību, neapdraudot pievilcīgo dizainu?

Nylofor 3D: bez kompromisiem

Nylofor 3D ir sistēma, kas garantē augstu drošības pakāpi, kas nodrošina ne tikai publiskus objektus, bet arī pasargās visas citas vietas, kurām ir nepieciešama droša aizsardzība, piemēram, privātīpašums. Nylofor 3D ir raksturīga augsta izturība, ko nodrošina horizontālie profili. Tā minimālisma dizains perfekti atbilst gan Jūsu īpašuma modernajam, gan klasiskajam stilam. Ja vēlaties nodrošināt ģimenei lielāku privātuma sajūtu, aizpildiet savu žogu ar Nylofor paneļu žogiem paredzētajiem Screeno Line aizsegiem vai Colorado lentām. Atkarībā no efekta, kuru vēlaties sasniegt, Jūs varat aizpildīt visu žogu vai tikai tā daļas, izvēloties koksni imitējošus aizbīdņus vai aizpildat mūžīgām un elegantām antracīta krāsas lentām.

Gabionu sienas: apjoziet savu māju ar klusumu

Ja Jūs vēlaties aizsargāt savu īpašumu pret uzmācīgiem garāmgājēju skatieniem, aizsedziet savu īpašumu ar gabionu sienām. Neviens nespēs ieskatīties Jūsu ģimenes dzīvē un grūti pārkāpjamas akmens sienas atgriezīs tevi no ikdienas dzīves steigas un kņadas.

Jūs varat noformēt savu gabionu sienu ar Zenturo vai PetraZen paneļiem un aizpildīt tos ar jebkuriem materiāliem, lai izveidotu ap sevi drošu un draudzīgu telpu.

Decofor: šedevra kulminācija

Ko darīt, lai nodrošinātu aizsardzību savam īpašumam tādā veidā, lai izceltu savu unikālo arhitektūras stilu? Izvēlaties pilnu nožogojumu sistēmu, ieskaitot stabus un vārtus, kas kļūs par ļoti dekoratīvu žogu ar novatorisku struktūru. Tā ir lieliska alternatīva kaltajiem žogiem, kas ir ļoti dekoratīvi, bet var likties pārāk masīvi, īpaši mazākiem īpašumiem.

Atkarībā no efekta, ko vēlaties panākt, Jūs varat izvēlēties izliektos Decofor paneļus (Arco) vai ar taisniem leņķiem (Recto). Jūs tos varat uzstādīt uz pamatiem vai arī tieši uz zemes un izvēlēties tiem paredzētos stabus (papildinātus ar dekoratīvo bumbu) vai ķieģeļu stabus.