Kas ir PRÆSIDIAD?

Betafence ir daļa no zīmolu grupas PRÆSIDIAD

PRÆSIDIAD ir globālo organizāciju tīkls, kas specializējas nožogojumā un piekļuves kontrolē, kā arī  rūpnieciski ražotajiem tīkliem gan uzņēmumiem, gan tiešajiem lietotājiem. Uzņēmumi, kas iekļauti PRÆSIDIAD grupā, uztur rūpnīcas un speciālas vietas, kas koncentrējas uz fiziskās aizsardzības risinājumiem, aizsardzības sistēmām un nožogojuma produktiem.

Mēs, kā daļa no PRÆSIDIAD, uzturam savu misiju aizsargāt, un kā daļa no mūsu misijas ir nodrošināt Jūsu personisko informāciju un novērst datu ļaunprātīgu izmantošanu.

Saskaņā ar PRÆSIDIAD publicēto politiku un saistībām, mēs Betafence grupa aizsargāsim Jūsu personiskos datus ar kuriem Jūs dalāties ar mums un nekad neizpaudīsim tos trešajām pusēm.

Kā mēs izmantojam Jūsu personas datus?

Atkarībā no datiem, kurus mums sniedzat, un mērķi, Jūsu personiskie dati ļauj mums: piemēram, atbildēt uz jautājumiem, apspriest Jūsu problēmas ar mūsu komandu, informēt Jūs par projektiem un darījumiem, vai lai sniegtu labāku lietotāju pieredzi mūsu digitālajā platformā.

Mēs saglabājam Jūsu personiskos datus, lai mēs spētu atcerēties projektus, saziņu un reaģētu uz turpmākajām Jūsu pieprasījumiem.

Mēs veicam atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati ir drošībā, un mēs nepublicēsim Jūsu personas datus trešajām pusēm., izņemot to iemeslu dēļ, kas ir noteikti mūsu datu aizsardzības politikā.

Kādus personas datus mēs izmantojam?

Personas dati, kurus Jūs tieši mums sniedzat – katru reizi, kad aizpildāt kontaktinformāciju mūsu tīmekļa vietnēs, vai sazināties ar mums pa e-pastu vai telefonu, faksu vai sociālo mediju kanāliem.

Personas dati tiek savākti automātiski – ikreiz, kad Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietnes un sociālo mediju kanālus, kurus apkopo sīkfaili, sociālos medijus vai analītiskos spraudņus.

Personas dati, ko mēs iegūstam no citiem avotiem – ikreiz, kad Jūs jau esat publicējuši sabiedrībai pieejamu informāciju, piemēram, savu profilu sociālo mediju kanālos.

Personas dati, kas sniegti, izmantojot pieteikumu – ikreiz, kad Jūs piesakāties darbā pie mums, izmantojat mūsu vietni vai jebkādā citā veidā.

Kas ir sīkdatnes un spraudņi?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti ierīces cietajā diskā un satur noteiktu informāciju un reizēm arī personas datus par Jūsu tiešsaites aktivitātēm.

Spraudņi ir nelieli programmatūras izstrādājumi, ko izstrādājuši un nodrošina digitālo pakalpojumu sniedzēji, kuri pievieno sociālo mediju un platformu savienojamību ar mūsu tīmekļa vietni.

Mēs izmantojam sīkdatnes un spraudņus, lai labāk izprastu, kāda informācija un saturs Jums ir visnoderīgākais, un tādējādi tiek uzlabots klienta ceļš vietnē un mūsu produktu un pakalpojumu atrašana.

Ko tas viss nozīmē?

Mēs izmantojam Jūsu datus, lai sazinātos ar Jums un dalītos ziņās, paziņojumos, iepazīstinām ar jaunākajiem produktiem, ielūdzam Jūs uz pasākumiem un uzlabojam mūsu pakalpojumus.

  • Jūs kontrolējat savus datus
  • Mēs nesūtīsim jums e-pasta paziņojumus bez Jūsu piekrišanas
  • Jebkurā laikā Jūs varat atteikties no abonēšanas vai atjaunot izvēli.

Kur es varu atrast vairāk informācijas?

Ja vēlaties iegūt vairāk informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lūdzu, apskatiet mūsu datu aizsardzības politiku.

Ja Jūs vēlaties saņemt informāciju par to, kā mēs apstrādājam pretendentu personas datus, lūdzu apskatiet mūsu pretendentu datu aizsardzības politiku.

Ja vēlaties saņemt informāciju par to, kā mēs apstrādājam personu datus, izmantojot sīkdatnes, sociālo tīklu spraudņus un citus izsekošanas tehnoloģiju veidus, apskatiet mūsu sīkdatņu politiku.